Велика Мандрівка Святого Миколая

-
13:49
141
Велика Мандрівка Святого Миколая

ьогодні напередодні Дня Святого Миколая до Іллінівського опорного ЗЗСО з поглибленим вивченням іноземних мов завітали ГО «Культурно-освітня фундація «ЛІБЕРІ ЛІБЕРАТІ» та Статичний МГО «Станиця Краматорська Пласту — Національної Скаутської Організації України» з музичною виставою на одну дію для учнів 1-4 класів та 5-11 класів «Велика Мандрівка Святого Миколая» за участю Сергія Фоменка, Марійки Бурмаки, Іванки Червінської, Сашка Лірника, гуртів «Мандри» та «Джипсі Лір».

Коли згасло світло, повний зал дітлахів оплесками привітав Святого Миколая, який нібито зі сказки, з’явився на сцені. Святий Миколай співав українські народні пісні, згадував про традиції зимових свят, а ще познайомив дітей зі своїми братами по всьому світу — Санта Клаусом, Джеком Фростом, Йолло Пуккі, Корбобо та іншими. Різдвяний Янгол, казкова Чарівниця, веселі пастушки-музики також створювали для дітей передноворічну атмосферу.

Кожна дитина наприкінці свята отримала подарунок. Музичний новорічний спектакль пройшов за підтримки Міністерства Інформаційної політики України.

Фото

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...